IFAT 2024: Światowe Targi Technologii Ochrony Środowiska w Monachium

Zdjęcie tytułowe

IFAT 2024 to największe na świecie targi technologii ochrony środowiska. Odbywają się w Monachium, w dniach 13-17 maja. W wydarzeniu bierze udział ponad 3100 wystawców z ponad 150 krajów, prezentując najnowsze innowacje w zakresie gospodarki wodnej, ściekowej, odpadami i surowcami.

Targi IFAT 2024 otworzyli minister środowiska Niemiec, Steffi Lemke i bawarski minister ochrony środowiska, Thorsten Glauber, a Kanclerz Niemiec, Olaf Scholz, wygłosił przesłanie wideo.

Trwające w Monachium targi IFAT 2024 są znakomitą okazją do tego, aby w szerokim, międzynarodowym gronie poruszyć branżowe zagadnienia. Ważnymi tematami Światowych Targów Ochrony Środowiska są technologia komunalna, odporność na zmiany klimatu oraz zaopatrzenie w wodę pitną. Oczywistym przedmiotem zainteresowania wystawców i publiczności jest recykling oraz nowe technologie.

relacja filmowa ifat 2024 | ekoetos.pl

IFAT 2024 to także absolutne nowości, jak np. strefa „Wodór w gospodarce obiegu zamkniętego”, która jest centralnym punktem dyskusji o roli wodoru w zrównoważonym rozwoju.

W programie wydarzeń towarzyszących IFAT 2024 przewidziano wiele prelekcji i paneli dyskusyjnych oraz praktycznych demonstracji z zakresu technologii ochrony środowiska. Stworzono dla nich miejsce na specjalnych scenach Blue, Orange i Green.

Udział w targach IFAT 2024 to niepowtarzalna możliwość nawiązania kontaktów z liderami branży, zapoznania się z prezentacjami najnowszych technologii i rozwiązań, a także uczestniczenia w warsztatach oraz panelach dyskusyjnych.

IFAT 2024 to wydarzenie, którego nie można pominąć. To centralny punkt spotkań dla wszystkich zainteresowanych technologiami ochrony środowiska, zapewniający dostęp do innowacji i trendów.

Na miejscu jest zespół naszego wydawcy Synerbia, który zbiera cenne doświadczenia, prowadzi rozmowy z wystawcami oraz zapoznaje się z rozwiązaniami, aby już na kolejnej edycji IFAT 2026 pokazać firmowe produkty takie jak followaste czy followX.

Zapraszamy do Monachium na IFAT 2024tydzień pełen inspirujących spotkań i prezentacji!

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *