ARiMR zaprasza rolników na bezpłatny webinar

, , ,
ARiMR zaprasza rolników na bezpłatny webinarAgencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina o pierwszym tegorocznym webinarium, które odbędzie się już w poniedziałek 25 kwietnia. W trakcie wirtualnego spotkania zostaną omówione m.in. dotacje dla rolnictwa.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) zaprasza rolników do udziału w darmowym webinarium, które zaplanowano na 25 kwietnia 2022 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do godz. 13:30.

W trakcie webinarium eksperci z ARiMR, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Grupy AZOTY opowiedzą o bieżących działaniach skierowanych do rolników i mieszkańców wsi.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie ARiMR. Tam również zostanie udostępniony link dla osób, które będą chciały wziąć w nim udział. Informacji o miejscach, w których webinar będzie transmitowany na żywo udzielą także regionalne oddziały Agencji.

Webinaria cieszą się sporą popularnością wśród rolników. W dwóch e-seminariach zorganizowanych w ubiegłym roku udział wzięło ponad 11 tysięcy osób.

Udostępnij artykuł:
FacebookTwitterEmail

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ