Rozmowy rolników z rządem odwołane

Odwołanie rozmów z rządem
Odwołanie rozmów rolników z rządem

Jak poinformował wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi Michał Kołodziejczak, zaplanowane na dzisiaj rozmowy rolników z rządem zostały odwołane. – Od rana będę spotykał się z ekspertami, którzy pomogą nam wypracować odpowiedni mechanizm – mówił na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

Michał Kołodziejczak, a odwołane spotkanie

Michał Kołodziejczak – wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi ogłosił, że spotkanie rządu z rolnikami, przewidziane na dzisiaj – poniedziałek, 11 marca br., zostało odwołane. – Od rana będę spotykał się z ekspertami, którzy pomogą nam wypracować odpowiedni mechanizm – powiedział Kołodziejczak w porannym wydaniu Programu 1 Polskiego Radia.

Inne zdanie rolników – „To nie jest zrozumiałe”

Sławomir Izdebski – Szef OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych powiedział, że dla niego „to nie jest zrozumiałe”. – Nie rozmawiałem z ministrem Kołodziejczakiem, dlaczego tak się dzieje – mówił Izdebski.

– My dzisiaj jako OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych przygotowujemy swoje propozycje, chcemy przedstawić wszystkie postulaty, które powinny być wdrożone i były przedstawiane przed wyborami – ogłosił Izdebski na antenie Polskiego Radia.

Dzisiejsze odwołanie rozmów rządu z rolnikami nie oznacza zerwania. Dalszy dialog będzie miał miejsce w innym czasie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *