Bio Green Future – targi ekologiczne w blokach startowych

, ,
Bio Green Future – targi ekologiczne w blokach startowych

Już niedługo, po prawie dwuletniej przerwie, ruszają targi Bio Green Future: Międzynarodowe Targi Ekologicznego i Zrównoważonego Stylu Życia. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu w dniach 20-22 maja 2022 roku w EXPO Kraków.

Targi opierają się na europejskiej strategii Zielonego Ładu, a co za tym idzie, celem projektu jest popularyzowanie wśród społeczeństwa zdrowego stylu życia i prowadzenia biznesu przy jednoczesnej trosce o środowisko.

EKOLOGIA NA WIELKĄ SKALĘ

Bio Green Future to targi, które obejmują praktycznie wszystkie możliwe aspekty ekologii, takie jak ochrona przyrody, ograniczenie destrukcyjnego wpływu cywilizacji na klimat, żywność ekologiczna, naturalne kosmetyki, ruchy zero waste i slow fashion, proekologiczny styl życia, zdrowie psychiczne i fizyczne i wiele innych. Wydarzenie jest niepowtarzalną okazją, aby przede wszystkim przybliżyć sobie temat ekologii, ale i nie tylko: będzie możliwość zrobienia zakupów w największym BIOmarkecie w kraju oraz szansą na ciekawe spędzenie czasu dzięki dużej ilości zaplanowanych atrakcji.

TARGI DLA KAŻDEGO

Targi powstały z myślą zarówno o tych, którym bliskie są tematy związane z ochroną środowiska, jak też dla rodzin chcących ciekawie spędzić majowy weekend. Każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Wśród atrakcji zapowiadana jest możliwość wzięcia udziału we wspólnym gotowaniu na żywo, uczestniczenie w licznych warsztatach (np. na temat idei zero waste) oraz w zajęciach z jogi, medytacji i relaksacji, a dla najmłodszych będzie wydzielony figloraj. Ponadto przewidziane są konsultacje z ekspertami z zakresu diety i pielęgnacji ciała oraz spotkania z miłośnikami ekologicznego stylu życia.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat wydarzenia na stronie biogreenfuture.pl.

Źródło: BioGreenFuture

Udostępnij artykuł:
FacebookTwitterEmail

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ