I Sympozjum branży celulozowo-papierniczej w Łodzi

Sympozjum branży papierniczej

27 kwietnia 2023 r. w Łodzi odbyło się I Sympozjum branży papierniczo-celulozowej pt. “Możliwości zagospodarowania odpadów i produktów ubocznych branży celulozowo-papierniczej w kontekście dynamicznych zmian gospodarczo-ekonomicznych”, którego organizatorem była opolska firma Envipro, mająca już 25 lat doświadczenia w branży odpadowej.


Podczas sympozjum poruszane były tematy:

  1. „Podsumowanie dotychczasowych rozwiązań oraz wskazanie kierunków alternatywnych uwzględniających dynamikę zachodzących zmian rynkowych” — Wojciech Musiał Envipro Sp. z o.o.
  2. „Aspekty prawne w obrocie odpadami i produktami ubocznymi – obecny stan prawny oraz kierunki zmian legislacyjnych” — Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Jaros
  3. „Technologie zagospodarowania odpadów i produktów ubocznych z branży celulozowo-papierniczej w świetle zagadnienia neutralności emisyjnej” — Martyna Marcinek Envipro Sp. z o.o.
  4. Alternatywne kierunki działań w obszarze zagospodarowania odpadów i produktów ubocznych z branży celulozowo-papierniczej„— dr Krzysztof Bisz Envipro Sp. z o.o.
  5. Uważna kontrola przepływu surowców, odpadów i produktów ubocznych przychodzących i wychodzących z zakładu produkcyjnego nieograniczone możliwości cyfrowych narzędzi FOLLOWASTE” — Łukasz Ratajczak Synerbia Sp. z o.o.
sympozjum łódź envipro
źródło: https://envipro.com.pl

Zwieńczeniem sympozjum był panel dyskusyjny, który był doskonałą okazją do podzielenia się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Atmosfera była napełniona energią i entuzjazmem, a dyskusje były owocne i inspirujące.

Uczestnicy wyrazili chęć kontynuowania spotkań i dalszej współpracy, jednogłośnie stwierdzając, iż dialog w branży papierniczej jest niezbędnym narzędziem do dalszego rozwoju branży, w kontekście dynamicznych zmian na rynku.

Więcej informacji, galeria zdjęć oraz relacja filmowa na stronie organizatora Envipro:

https://envipro.com.pl/sympozjum-odpady-w-branzy-papierniczej/

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *