„Po sąsiedzku z wilkami” – ciekawa i darmowa pozycja książkowa

"Po sąsiedzku z wilkami" – ciekawa i darmowa pozycja książkowa nie tylko dla przyrodników Krajowa populacja wilków zwiększa się od lat. Spotkanie wilka nie jest taką rzadkością jak kiedyś. Książka "Po sąsiedzku z wilkami" to już trzecie zaktualizowane wydanie poradnika mówiącego m.in. o tym jak zachować się podczas spotkania z wilkiem, jak rozsądnie pomóc zwierzęciu, a przede wszystkim weryfikuje fake newsy o wilkach. "Po sąsiedzku z wilkami" to kolejna pozycja wydana przez Stowarzyszenia dla Natury "Wilk". Autorami opracowania są eksperci mający ponad trzydziestoletnie doświadczenie w badaniach i działaniach na rzecz ochrony wilków - Sabina Nowak i Robert W. Mysłajek. Książka zawiera wiele cennych treści o podstawach naukowych. Jest bezcennym, najwiarygodniejszym źródłem informacji o tych wyjątkowych drapieżnikach. Z książki można dowiedzieć się jak unikać konfliktów z wilkami i jak pomagać tym, które wpadły w kłopoty poprzez działalność człowieka. Ciekawymi rozdziałami są także strony poświęcone wilczej turystyce, czy fotografii przyrodniczej nastawionej na duże drapieżniki. Przede wszystkim z opracowania „Po sąsiedzku z wilkami” poznamy w przystępny sposób wyjaśnioną rolę tych drapieżników w środowisku. Całość dopełniają fotografie. Czasem wzruszające, czasem piękne, czasem zmuszające do refleksji lub po prostu obrazujące opisywane zagadnienie. "Po sąsiedzku z wilkami" to wyjątkowa książka, którą trzeba przeczytać i zbiór niesamowitych zdjęć, które warto obejrzeć! Książka do pobrania w formacie PDF znajduje się na stronie: https://www.polskiwilk.org.pl/images/do_pobrania/Po_sasiedzku_z_wilkami_2024_internet.pdf W przyszłości "Po sąsiedzku z wilkami" ukaże się także w wersji papierowej. Wilgi to zwierzęta wzbudzające podziw i zarazem respekt
"Po sąsiedzku z wilkami" – ciekawa i darmowa pozycja książkowa nie tylko dla przyrodników

Krajowa populacja wilków zwiększa się od lat. Spotkanie wilka nie jest taką rzadkością jak kiedyś. Książka „Po sąsiedzku z wilkami” to już trzecie zaktualizowane wydanie poradnika mówiącego m.in. o tym jak zachować się podczas spotkania z wilkiem, jak rozsądnie pomóc zwierzęciu, a przede wszystkim weryfikuje fake newsy o wilkach.

„Po sąsiedzku z wilkami” to kolejna pozycja wydana przez Stowarzyszenia dla Natury „Wilk”. Autorami opracowania są eksperci mający ponad trzydziestoletnie doświadczenie w badaniach i działaniach na rzecz ochrony wilków – Sabina Nowak i Robert W. Mysłajek. Książka zawiera wiele cennych treści o podstawach naukowych. Jest bezcennym, najwiarygodniejszym źródłem informacji o tych wyjątkowych drapieżnikach.

Z książki można dowiedzieć się jak unikać konfliktów z wilkami i jak pomagać tym, które wpadły w kłopoty poprzez działalność człowieka. Ciekawymi rozdziałami są także strony poświęcone wilczej turystyce, czy fotografii przyrodniczej nastawionej na duże drapieżniki.

Przede wszystkim z opracowania „Po sąsiedzku z wilkami” poznamy w przystępny sposób wyjaśnioną rolę tych drapieżników w środowisku.

Całość dopełniają fotografie. Czasem wzruszające, czasem piękne, czasem zmuszające do refleksji lub po prostu obrazujące opisywane zagadnienie.

„Po sąsiedzku z wilkami” to wyjątkowa książka, którą trzeba przeczytać i zbiór niesamowitych zdjęć, które warto obejrzeć!

Książka do pobrania w formacie PDF znajduje się na stronie: https://www.polskiwilk.org.pl/images/do_pobrania/Po_sasiedzku_z_wilkami_2024_internet.pdf

W przyszłości „Po sąsiedzku z wilkami” ukaże się także w wersji papierowej.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *