Witamy na portalu EkoEtos!

najnowszy portal środowisko

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy nowo powstały portal informacyjny EkoEtos. Znaleźć tu można nie tylko bieżące aktualności z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami, ale również przydatne działy tematyczne, które będą stale uzupełniane o nowe treści.

EkoEtos to zespół ludzi od lat zaangażowanych w szeroko rozumianą tematykę ochrony środowiska i kultury ekologicznej, a prowadzony przez nas portal ma być źródłem wiedzy z tego zakresu. W miarę rozwoju, na łamach witryny będziemy zamieszczać nie tylko artykuły poświęcone ochronie powietrza, wody czy gleby, ale też przybliżać rozwiązania i technologie stosowane w kraju i na świecie.

Coraz większy nacisk na racjonalne wykorzystanie istniejących zasobów, dekarbonizację czy odchodzenie od chemii w rolnictwie wymusza opracowywanie kompleksowych rozwiązań i zupełnie nowego spojrzenia na różne sfery życia. Chcemy udostępnić wirtualną przestrzeń naszego portalu dla autorów takich projektów i pomóc im w propagowaniu prośrodowiskowych idei – swoistego etosu ekologicznego.

Zapraszamy do współpracy firmy, jednostki badawcze i instytucje zajmujące się problematyką ochrony przyrody w całym spektrum jej zagrożeń. Ze swojej strony z góry dziękujemy za wszystkie uwagi na temat publikacji pojawiających się na naszym portalu, jak i sugestie dotyczące treści i zagadnień wartych poruszenia na jego łamach.

Życzymy udanego pobytu!

Redakcja EkoEtos

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *