Znamy termin XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Ekoenergetyki

Pole zboża z wiatrakami o zachodzie słońca

Już we wrześniu obędzie się kolejna edycja jednej z największych imprez ogólnopolskich poświęconych problematyce energetyki i ekologii.

W Centrum Konferencyjnym Politechniki Opolskiej w dniach 21-22 września 2022 roku odbędzie się XIV Ogólnopolski Festiwal Ekoenergetyki. Nasz portal dotarł do projektu programu tego wydarzenia.

W pierwszym dniu festiwalu, który rozpocznie się wykładem inauguracyjnym, przewidziano konferencję „Samorząd dla samorządu”, sympozjum naukowe, seminarium dla diagnostów oraz galę „Zielonego Feniksa”. Drugi dzień spotkania to konferencja „Biznes dla samorządu”, po której uczestnicy przejadą do Katowic na zwiedzanie obiektów Geppert-Mayer.

Odbywający się w Opolu Festiwal Ekoenergetyki jest jedną z największych i najstarszych ogólnopolskich imprez poświęconych szeroko rozumianej problematyce energetyki i ekologii. Początkowo wydarzenie było organizowane w Polkowicach, jednak ze względów logistycznych zostało przeniesione do Opola. Do tej pory w trakcie Forum i Festiwalu odbyło się około 200 imprez, niemal 500 godzin obrad, w których uczestniczyło 8 tysięcy uczestników reprezentujących uczelnie, firmy i instytucje z całego świata.

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *